vertas-prodazh-metalobrukhta-19-06-2019

Запрошує прийняти участь в аукціоні з продажу МЕТАЛОБРУХТУ через систему ProZorro.Продажі з використанням нашого електронного майданчика «ВЕР-ТАС».

Лот: Металобрухт, великогабаритний, вид 500

Ідентифікатор аукціону: UA-PS-2019-06-12-000011-1

Початок аукціону: 19.06.2019  15:18

Для детального ознайомлення: Лот з продажу металобрухту розміщен у електронній торговій системі Prozorro.Продажі.

Для участі в аукціоні у якості Покупця необхідно перейти на посиланням, обрати роль «Учасник» та пройти відповідну реєстрацію згідно Інструкції. Ознайомитися з порядком участі в аукціонах можна за наступним посиланням.

Увага! Заявки на купівлю подаються засобами електронного торгового майданчика ВЕР-ТАС із використанням Ваших персональних параметрів доступу (логіну, паролю). Після подачі заявки необхідно завантажити документ для сплати гарантійного та реєстраційного внесків, а також виконати їх оплату у встановлені терміни.

З метою отримання оперативної інформації щодо актуальних аукціонів з купівлі-продажу Брухту кольорових та чорних металів запрошуємо приєднатися до Telegram-каналу:

Безкоштовно проконсультуйтесь з нашим фахівцем, зателефонувавши за номером +380 (95) 551-50-26 або надіславши листа-заявку в довільній формі на e-mail:ver-tas_kharkiv@ukr.net

Бажаємо успіхів та вдалих контрактів!