Запрошуємо взяти участь у торгах ProZorro.Продажі на акредитованному майданчику ТОВ «Вер-Тас».

Пропозиції у сисемі акредитованого торгового майданчика ProZorro :

Держгеонадра систематично виставиляє лоти з родовищами корисних копалин через державний майданчик ProZorro.Продажі ліцензії на продаж — ділянки з різними видами корисних копалин. Вид користування надрами та строк на який надається спеціальний дозвіл варіюється індивідуально від лота до лоту.

Нагадаємо*, восени 2018 року було погоджено на законодавчому рівні, що з 1 січня 2019 року в Україні всі ділянки надр будуть надаватися виключно на конкурсній основі через систему відкритих електронних торгів ProZorro.Продажі.

Державна служба геології та надр підготовлює ділянки які виставляються на аукціон, у сисемі торгується багато пропозицій з призначенням «геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням» — це може бути геологічне вивчення нафтогазоносних надр, циркон-рідкісноземельно-флюоритові руди, питні підземні води, бурштин, глини, графіту, берилієві руди, пісковики,  то що…

*Прохання взяти до уваги, що аукціон проводиться відповідно до постанови КМУ від 17 жовтня 2018 р. № 848 «Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів». Відповідно до пункту 16 Постанови, прийом заявок для участі в аукціоні завершується о 18 годині робочого дня, що передує дню проведення аукціону.

Детальну інформацію Покупцям можна отримати зателефонувавши за номером +380 (95) 551-50-26 або надіславши листа-заяву в довільній формі на e-mail:ver-tas_kharkiv@ukr.net