mala-privatizaciy-telegram

Шановні Колеги!

Якщо у розпорядженні Вашого територіального органу місцевого самоврядування є майно, що не використовується у поточній діяльності, — розглянемо можливість його викупу.

Законодавче підґрунтя: Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації.

Як це працює? – Все дуже просто! Щоб продати будь-що Вам необхідно виконати всього чотири кроки: (1) зареєструватися на акредитованому електронному майданчику Prozorro.Продажі як Замовник, (2) оголосити аукціон, (3) отримати найвищу ціну та (4) підписати контракт.

Що ви отримуєте? – (1) наповнення місцевого бюджету, (2) продаж майна, що не використовується, (3) повний безкоштовний юридичний супровід процедури продажу від нашого майданчика, (4) цілодобова технічна підтримка.

Як розпочати підготовку до продажу? – (1) сформувати та затвердити перелік об’єктів, що підлягають продажу; (2) опублікувати перелік на офіційному сайті місцевої ради та в електронній торговій системі;
(3) провести інвентаризацію та оцінку майна;  (4) опублікувати в електронній торговій системі інформацію про умови продажу об’єкта, в тому числі стартову ціну.

Хто ми? – Ми команда менеджерів, яка представляє кілька інвестиційних проектів, головним напрямком яких є купівля, реконструкція та продаж нерухомого майна.

Які об’єкти нас цікавлять? – Будівлі, споруди, недобудови, земельні ділянки та інші об’єкти «малої приватизації».

Якщо Ви готові до співпраці або у Вас виникли додаткові запитання – до Ваших послуг наш контакт-центр за номером +38 (095) 551-50-26 або надішліть Ваше запитання на e-mail: ver-tas_kharkiv@ukr.net та очікуйте на відповідь менеджера.

Актуальні аукціони на нашому Telegram-каналі:

Докладніше щодо продажу об’єктів комунальної власності з використанням нашого майданчика на сайті VERTAS:

Сподіваємося на плідну співпрацю та бажаємо вдалих продажів!