Запрошуємо взяти участь у відкритому аукціоні АТ “Укрзалізниця” через онлайн-сервіс акредитованого електронного майданчика «Вер-Тас» державних торгів ProZorro.Продажі

Аукціони з оренди вагонів проводяться регулярно, стартова ціна 1 вагон на 1 добу.

Пропозиції у сисемі акредитованого торгового майданчика ProZorro :

Згідно договору система ProZorro.Продажі буде використовуватись також для проведення електронних аукціонів щодо відчуження, передачі в користування, оренду майна, що належить “Укрзалізниці”. Ключові принципи проведення аукціонів базується на рівному доступі до торгів, простих умовах, відкритості на всіх стадіях торгів.

1. Підготовчі дії до електронних торгів (аукціонів)

До участі в електронних торгах (аукціонах) допускаються учасники, які:

До участі в електронних торгах (аукціонах) допускаються учасники, які:

1. мають діючий Договір про надання послуг з АТ «Укрзалізниця» ;

2. відсутні у списку (реєстрі) осіб, яким обмежено доступ до участі в електронних торгах. Такий список (реєстр) опубліковано на офіційному веб-сайті АТ «Укрзалізниця» та сайті філії «ЦТЛ»;

3. пройшли процедуру реєстрації для участі в електронних торгах (аукціонах) відповідно до Регламенту ЕТС Укрзалізниця, отримали від оператора електронного майданчика відповідне підтвердження про реєстрацію та індивідуальний код учасника. Перелік майданчиків доступний за посиланням https://prozorro.sale/pokupcyam

Додатково до Договору про надання послуг необхідно укласти Додаткову угоду щодо продажу послуг із використання власних вагонів АТ «Укрзалізниця» із застосуванням ЕТС «ProZorrо.Продажі». Укладення додаткової угоди здійснюється або завчасно, або після перемоги в електронних торгах (аукціоні). Текст додаткової угоди розміщено на сторінці http://uz-cargo.com/contractprojects.html

У випадку, якщо, на момент участі та перемоги в аукціоні Додаткова угода відсутня, переможець торгів надає 2 екземпляри підписаної зі своєї сторони Додаткової угоди наручно (особисто) до філії «ЦТЛ» або відповідної регіональної філії у строк, який спливає о 18:00 в день наступного робочого дня після аукціону.

Ненадання Додаткової угоди у визначені терміни є підставою для дискваліфікації переможця.

2. Оголошення аукціонів

Оголошення щодо продажу послуги із використання вагонів публікується в ЕТС не пізніше ніж за 7 (сім) календарних днів до дати проведення електронного аукціону та містить наступні основні характеристики:

— рід рухомого складу;

— кількість вагонів;

— початкову ставку (діюча ставка плати за використання власних вагонів АТ «Укрзалізниця» (Спл) для відповідного типу вагонів АТ «Укрзалізниця», грн./вагон на добу);

— дату або період часу подачі вагонів на станцію навантаження.

3. Проведення аукціонів

Електронний аукціон починаються автоматично в час та дату, які встановлені ЕТС.

В електронному аукціоні можуть брати участь лише учасники, що подали закриті цінові пропозиції. Всі інші користувачі ЕТС мають можливість у режимі онлайн (on-line) спостерігати за ходом електронного аукціону.

Електронний аукціон складається з 3 (трьох) раундів, які проводяться за однаковими правилами. Детально процедура проведення аукціону описана у Розділі 7 Регламенту ЕТС Укрзалізниця, який розміщений за посиланням prozorro.sale

4. Порядок визначення переможця аукціону

Переможцем електронних торгів вважається учасник, що подав найвищу цінову пропозицію за лот, за умови, якщо таким учасником був зроблений щонайменше один крок аукціону.

Переможець електронних торгів зобов’язаний опублікувати у ЕТС протокол електронних торгів, який підписано за допомогою кваліфікованого електронного підпису (електронного цифрового підпису) до 18:00 наступного робочого дня після дати формування протоколу електронних торгів в ЕТС.

Присвоєння електронним торгам статусу завершених відбувається у строк, який спливає о 18.00 на третій робочий день після дати формування протоколу електронних торгів в ЕТС за умови, якщо відсутні підстави для дискваліфікації переможця.

Детально процедура визначення переможця описана у Розділі 8 Регламенту ЕТС Укрзалізниця.

5. Планування та здійснення перевезень

Замовлення вагонів здійснюється шляхом проставлення в АС «Месплан» електронної заявки з ознакою «Аукціон».

Проставлення такої заявки здійснюється протягом п’яти робочих днів починаючи з наступного дня після присвоєння електронним торгам статусу «Торги завершені».

На підставі проставлених в АС «Месплан» замовлень та електронних заявок, АТ «Укрзалізниця» здійснює подачу порожніх вагонів під навантаження.

Розрахунки за перевезення вантажів проводяться відповідно до умов Договору про надання послуг з особливим порядком нарахування плати за використання вагонів, яка нараховується відповідно до п. 3.2. Договору з застосуванням ставки плати за використання власних вагонів Перевізника відповідно до результатів проведених електронних торгів (аукціону) згідно з протоколом електронних торгів.

За допомогою консультацій та участі з використанням онлайн-сервісу торгового майданчика ТОВ «Вер-Тас» ProZorro.Продажі Покупець оперативно отримує доступну інформацію про об’єкти продажу АТ «Укрзалізниця» лотів вантажних вагонів: піввагони, зерновози, фітингові платформи та інший спеціальний рухомий склад.

З метою отримання оперативної інформації щодо актуальних аукціонів з купівлі/ продажу запрошуємо приєднатися до нашого Telegram-каналу: 

Детальну інформацію Покупцям можна отримати зателефонувавши за номером +380 (95) 551-50-26 або надіславши листа-заяву в довільній формі на e-mail:ver-tas_kharkiv@ukr.net