Зареєструйтесь та отримайте всі пропозиції аукціоців Необроблена деревина на майданчику у системі ProZorro.Продажі:

Акредитований майданчик «ВЕР-ТАС» запрошує прийняти участь в аукціонах з купівлі/продажу необробленої деревини через систему ProZorro.Продажі з використанням нашого електронного майданчика (https://cbd2.vertas.com.ua).

Для участі в аукціоні у якості Продавця необхідно перейти на посиланням, обрати роль «Замовник» та пройти відповідну реєстрацію згідно Інструкції. Можна самостійно ознайомитися з порядком створення аукціонів та виставлення лотів на продаж за наступним посиланням.

Для участі в аукціоні у якості Покупця необхідно перейти на посиланням, обрати роль «Учасник» та пройти відповідну реєстрацію згідно Інструкції. Ознайомитися з порядком участі в аукціонах можна за наступним посиланням.

Увага! Заявки на купівлю подаються засобами електронного торгового майданчика ВЕР-ТАС із використанням Ваших персональних параметрів доступу (логіну, паролю). Після подачі заявки необхідно завантажити документ для сплати гарантійного та реєстраційного внесків, а також виконати їх оплату у встановлені терміни.

Для ознайомлення: Регламент роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі.

З метою отримання оперативної інформації щодо актуальних аукціонів з купівлі-продажу необробленої деревини запрошуємо приєднатися до нашого Telegram-каналу: 
https://t.me/vertas_lisomaterialy

Безкоштовно проконсультуйтесь з нашим фахівцем. зателефонувавши за номером:  (095) 551-50-26, або надіславши листа-заявку в довільній формі на e-mail:ver-tas_kharkiv@ukr.net