Банкрутство – визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедури санації та реструктуризації і погасити встановлені грошові вимоги кредиторів інакше, ніж через застосування ліквідаційної процедури. Після проведення інвентаризації та отримання згоди на продаж майна ліквідатор здійснює відчуження об’єктів банкрута на аукціоні.

 

Ваш персональний супровід:
(093) 229-09-01, (093) 306-09-66

Нормативне регулювання аукціонів:

Кодекс з питань банкрутства
Постанова 865
Регламент роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (архівний)
Регламент роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство від 14.07.2022р.

Процедура по процесу банкрутства з ТОВ “ВЕР-ТАС” – це:

Мала приватизація

Допомога менеджерів

Користуйтеся послугами наших менеджерів, які допоможуть із реєстрацією на майданчику, заощадять Ваш час та забезпечать ретельну підготовку і перевірку документів для участі в аукціоні та супроводять по етапам оформлення ділянок до самого підписання договорів купівлі/продажу чи оренди.

Арбітражним керуючим – наші менеджери супроводжують по всім етапам підготовки, проведення та завершення торгів в системі.

Онлайн тренінги, навчання та консультації (Zoom-конференції) Організаторів та Переможців

Користуйтесь послугами наших менеджерів, які проведуть консультації, навчання та допоможуть по всім юридичним питанням участі/організації торгів

Юридичний супровід

Користуйтесь послугами наших менеджерів, які допоможуть по всім юридичним питанням участі/організації торгів

Пошук майна

Для пошуку майна, яке Вас цікавить використовуйте зручні фільтри щодо виду, регіону розташування, ціни та іншого

Як купувати майно:

Як придбати майно на Prozorro.Продажі:

1. Реєстрація користувача
Перейти “ЗАРЕСТРУВАТИСЬ ДЛЯ УЧАСТІ В АУКЦІОНАХ” Заповнити реєстраційну форму користувача, завантажити документи, отримати допуск
2. Пошук аукціону
Скористайтеся зручними фільтрами для пошуку майна та активів або замовте послугу через пересонального менеджера
3. Подача заявки
Оберіть лот, натисніть кнопку “Взяти участь”, сплатіть реєстраційний та гарантійний внесок, підготуйте пакет документів відповідно вимог допуску до участі в аукціоні та очікуйте на допуск Вашої заявки до аукціону

4. Участь в аукціоні
Дочекайтеся початку аукціону та протягом відведеного часу робіть Ваші пропозиції і ставки з урахуванням виду торгів
5. Визначення переможця
Переможець обирається автоматично, яким визнається учасник, що під час аукціону надав найкращу цінову пропозицію
6. Укладання договору
Підписання протоколу аукціону, укладання договору купівлі-продажу або оренди із продавцем/орендарем та оплата вартості придбаного лоту / орендної плати.

Варто працювати з нами:

✅ Допомога менеджерів (“персональна опіка”)
Користуйтеся послугами наших менеджерів, які допоможуть із реєстрацією на майданчику, заощадять Ваш час та забезпечать ретельну підготовку і перевірку документів для участі в аукціоні та супроводять по етапам оформлення ділянок до самого підписання договорів купівлі/продажу чи оренди. Організаторам торгів – наші менеджери супроводжують по всім етапам підготовки, проведення та завершення торгів в системі.  
✅ Персональний супровід Організаторів та Переможців
Користуйтесь послугами наших менеджерів, які допоможуть із реєстрацією на майданчику, а також заощадять Ваш час та забезпечать ретельну підготовку і перевірку документів для участі в аукціоні. Ваш менеджер буде супроводжувати усі Ваші дії на майданчику від реєстрації до купівлі майна та укладання угоди із продавцем.  
✅ Юридичний супровід Користуйтесь послугами наших менеджерів, які допоможуть по всім юридичним питанням участі в аукціонах  ✅ Онлайн тренінги, навчання та консультації (Zoom-конференції) для Організаторів та Переможців
Користуйтесь послугами наших менеджерів, які проведуть консультації, навчання та допоможуть по всім юридичним питанням участі/організації аукціонів/торгів  
✅ Персональний пошук лотів✅ Власні канали сповіщення про торгові періоди та події (ТЕЛЕГРАМ-БОТ)
✅ цілодобова технічна підтримка✅ швидкий банкінг платежів

Ваш персональний супровід
телефони: (093) 306-09-66; (093) 229-09-01  
e-mail: ver-tas_kharkiv@ukr.net