Процедура продажу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення (в т.ч. бурштину) та напівдорогоцінного каміння, зокрема виробів з них, з Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України.

Ваш персональний супровід:
(093) 229-09-01

Нормативно правові акти, які регулюють проведення аукціонів:
Постанова КМУ від 7 травня 1998 р. № 653
Постанова КМУ від 27 вересня 2022 р. № 1069

Зто може купувати:
– фізична особа – підприємець;
– юридична особа.

Перелік аукціонів та подача заявок

– – –

З VERTAS онлайн аукціони – це легко!

Мала приватизація

Пошук аукціонів

Для пошуку аукціонів, які саме Вас зацікавлять – використовуйте зручні фільтри щодо виду, регіону розташування, ціни та іншого

Допомога менеджерів

Користуйтеся послугами наших менеджерів, які допоможуть із реєстрацією на майданчику, а також заощадять Ваш час та забезпечать ретельну підготовку і перевірку документів для участі в аукціоні

Юридичний супровід

Користуйтесь послугами наших менеджерів, які допоможуть по всім юридичним питанням участі в аукціонах

Етапи оформлення угоди:

1. Реєстрація користувача
Перейти “ЗАРЕСТРУВАТИСЬ ДЛЯ УЧАСТІ В АУКЦІОНАХ” Заповнити реєстраційну форму користувача, завантажити документи, отримати допуск
2. Підготовка документації по участі в аукціоні3. Сплата гарантійного внеску (10% від початкової суми).
Реєстраційний внесок – вісутній

4. Підготовчий етап по проведенню аукціонуУчасть в аукціоні
Дочекайтеся початку аукціону та протягом відведеного часу робіть Ваші пропозиції і ставки з урахуванням виду торгів
5. Визначення переможцяПідписання протоколу як Переможця.
Переможець обирається автоматично, яким визнається учасник, що під час аукціону надав найкращу цінову пропозицію. Протокол аукціону підписується протягом чотирьох робочих днів після завершення аукціону переможцем, Держсховищем та оператором, через якого переможець аукціону набув право на участь в аукціоні, та оприлюднюється в електронній торговій системі з продажу бурштину.
Протокол може бути підписаний відповідно до законодавства про електронний документообіг з накладенням на нього кваліфікованого електронного підпису згідно з вимогами Закону України “Про електронні довірчі послуги”.
6. Укладання договору
Договір укладається між Держсховищем та переможцем не пізніше ніж через п’ять робочих днів з дня, що настає за днем підписання протоколу аукціону, та опубліковується Держсховищем у системі.
Розрахунки по договору:
Переможець протягом п’яти робочих днів з дня укладення договору купівлі-продажу бурштину сплачує на рахунок Держсховища кошти в розмірі, що становить різницю між ціною реалізації лота та гарантійним внеском.
Після сплати на рахунок Держсховища коштів у розмірі, що становить різницю між ціною реалізації лота та гарантійним внеском, Держсховище через особистий кабінет підтверджує факт здійснення переможцем оплати за таким договором та завершує торги.

Вимоги до учасника торгів

Пункт 16. Постанови КМУ від 27 вересня 2022 р. № 1069
З метою реєстрації в електронній торговій системі з продажу бурштину заявник подає такі дані:
1) фізична особа – підприємець:
копії документа, що посвідчує особу, та реєстраційного номера облікової картки платника податків фізичної особи – підприємця (фізична особа, яка через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомила про це відповідному контролюючому органу та має відмітку в паспорті, – копію паспорта з відміткою) або даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, внесених до паспорта громадянина України;
адресу електронної пошти для надсилання повідомлень електронної торгової системи з продажу бурштину та оператора;
контактний номер телефону;
реквізити рахунка заявника, на який повинен бути повернутий гарантійний внесок;
2) юридична особа:
найменування;
код згідно з ЄДРПОУ;
прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) представника юридичної особи, серію (за наявності) та номер документа, що посвідчує його особу;
реквізити документа, що підтверджує повноваження представника юридичної особи;
адресу електронної пошти для надсилання повідомлень електронної торгової системи з продажу бурштину та оператора;
контактний номер телефону;
реквізити рахунка заявника, на який повинен бути повернутий гарантійний внесок.
Пункт 17. Постанови КМУ від 27 вересня 2022 р. № 1069
Для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації та подає оператору заявку для участі в аукціоні шляхом заповнення електронної форми в його особистому кабінеті.
У заявці для участі в аукціоні обов’язково зазначається реєстраційний номер лота, щодо якого подається заявка.
Після проходження процедури реєстрації та подання заявки заявник сплачує гарантійний внесок у будь-якій установі банку на підставі сформованого оператором в особистому кабінеті заявника рахунка або безпосередньо на електронному майданчику за допомогою платіжних систем, якщо функціонал електронного майданчика забезпечує таку можливість.
Сплата гарантійного внеску повинна бути підтверджена до завершення строку приймання заявок для участі в аукціоні.

Пункт 18 Постанови КМУ від 27 вересня 2022 р. № 1069
Подання заявки для участі в аукціоні підтверджує згоду заявника з умовами проведення аукціону.
Заявка для участі в аукціоні повинна бути засвідчена заявником під час проходження процедури реєстрації відповідно до законодавства у сфері електронного документообігу з накладенням на неї кваліфікованого електронного підпису згідно з вимогами Закону України ”Про електронні довірчі послуги”.

Пункт 19 Постанови КМУ від 27 вересня 2022 р. № 1069
Заявка для участі в аукціоні подається виключно щодо обраного лота. Зазначена заявка не є підставою для участі в аукціоні за іншими лотами.
Заявка для участі в аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію.

Розмір грошової винагороди оператора за придбаний лот:

Винагорода оператору – сума коштів у розмірі 4 відсотки ціни продажу лота, що підлягає сплаті оператору електронного майданчика, яка сплачується переможцем аукціону додатково до суми коштів, запропонованої ним за кожний придбаний лот.

Сплата винагороди оператору, через якого переможець набув право на участь в аукціоні, здійснюється переможцем у строк, що не перевищує п’яти робочих днів з дати опублікування Держсховищем протоколу аукціону в електронній торговій системі з продажу бурштину.

Винагорода оператору, через якого переможець аукціону набув право на участь в аукціоні, сплачується таким переможцем аукціону до дати укладення між Держсховищем та переможцем аукціону договору купівлі-продажу бурштину.

Контроль, супровід та “персональна опіка” по всім етапам формування документації участі, підготовки та оформлення пакету документів по передачі прав Переможцям.


Ваш персональний супровід: (093) 229-09-01