Купити спиртзаводи на Prozorro.Продажі!

Приватизація спиртових заводів!

КУПИТИ СПИРТЗАВОДИ НА PROZORRO.ПРОДАЖІ

Приватизація спиртових заводів від ДП “Укрспирт” проходить на акредитованому майданчику VERTAS. Телефонуйте та отримуйте безкоштовний юридичний супровід до повного викупу!

Додаткову інформацію з питань проведення аукціону можна отримати за телефоном:

тел: (044) 333-47-05, (095) 551-50-26 , (093) 229-09-01 та e-mail: support@vertas.com.ua

На продаж держава виставить 41 спиртзавод, що входять до держпідприємства “Укрспирт” та ще 37 заводів, що входять до складу концерну “Укрспирт”.

Чим спиртова галузь цікава

Потужності об’єктів:

Заводи ДП “Укрспирт” (41 виробничий майданчик по всій території України) можуть виробляти понад 36 мільйонів декалітрів на рік. На них працюють професіонали, серед яких – кращі спеціалісти галузі.

Об’єми можливого виробництва:

 • спирт етиловий ректифікований з крохмалевмісної сировини –27043,45  тис. дал;
 • спирт етиловий ректифікований з цукровмісної сировини – 3272,5 тис. дал;
 • спирт етиловий технічний – 1485 тис. дал;
 • біоетанол – 1650 тис. дал.

Ринок збуту

Українська продукція користується попитом в Середній Азії, Туркменістані, Грузії, Азербайджані, Туреччині, Австрії, Польщі, В’єтнамі, Угорщині, Словаччині та інших країнах. У найближчих планах – стрімке розширення географії присутності.

Якість

На заводах ДП «Укрспирт» впроваджена та сертифікована система менеджменту якості, безпеки та екологічного контролю: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, Hazard Analysis and Critical Control Points.Особливість спиртової галузі – спирт можна виробляти дуже багатьох видів сировини. Зокрема, з непридатного для харчових і кормових цілей зерна, а також відходів цукрового виробництва – мелясу.

Логістика:

«Укрспирт» співпрацює з найбільшими українськими та міжнародними перевізниками. Частину заводів, до яких підведені комунікації, а подекуди й залізничні лінії, можна використовувати як виробничі майданчики, що вигідно розміщені в аграрних регіонах, чи як елеватори. А об’єкти, які потребують ліквідації, можуть бути цікаві інвесторам, бо на їхній базі можна створити логістичні центри, торговельні об’єкти, виробництва різного профілю.

Кого можуть зацікавити спиртзаводи

Виробники лікеро-горілчаної продукції;

Фармацевтичні виробники;

Виробники антисептиків;

Виробники біоетанолу;

Агро-виробники.

Найближчим часом будуть проведені лоти з продажу окремого майна таких спиртзаводів:

п/пНазва об’єктуДата проведення аукціону
1Майно Немирівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”15.10.2020 (відбувся аукціон)
2Майно Артемівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт»20.10.2020 (відбувся аукціон)
3Майно Овечацького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”22.10.2020 (відбувся аукціон)
4Майно Лопатинського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”28.10.2020 (відбувся аукціон)
5Майно Бершадського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”29.10.2020 (відбувся аукціон)
6Майно Суходільського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”30.10.2020
71.1.Майно Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт»

1.2.Майно Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт»
1.1) 29.10.2020 (не відбувся аукціон)

1.2) 30.11.2020
8Майно Хоростківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”30.10.2020
9Окреме майно Козлівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”13.11.2020
10Окреме майно Марилівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”12.11.2020

Очікується інформаційне повідомлення

Майно Уладівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Коростишівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Триліського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Маловисківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Угерського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Струтинського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Сумського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Сумського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Наумівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Новосуханівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Ковалівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Івашківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Ганнопільського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Іваньківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Писарівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Карапчівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Шабалинівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Крисківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Державної наукової установи “Український науково-дослідний інститут спирту і біотехнології продовольчих продуктів” ДП “Укрспирт”Майно Дублянського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Вашківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”ДП “Укрспиртпостач” концерну ДП “Укрспирт”
Майно Бершадського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Мартинівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Овецацького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Залучанського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Підгайчивського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Вишняківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Караванського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Косарського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Іваньківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Луцького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Стадницького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Червонослобідського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Тхорівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Дубов’язівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Маницьковецького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Чемерського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Ковальського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Новоборовицького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Липницького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Борокського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Великолюбінського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Воютицького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Вузлівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Лопатинського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Сторонибабського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Борщівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Струтинського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”Майно Залозецького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”
Майно Кобиловолоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”

Приватизація спиртзаводів на VERTAS!

Приватизація спиртзаводів Укрспирту – одна з головних приватизаційних подій 2020-2021 рр.

41 виробничий майданчик ДП Укрспирт та 37 спиртзаводів концерну Укрспирт будуть продані новим власникам.

Приватизація спиртової галузі буде відбуватися лише на відкритих аукціонах в системі Prozorro.Продажі.

Приватизацію підприємств спиртової галузі, що входять до ДП «Укрспирт» та концерну «Укрспирт», планують завершити до 1 липня 2021 року.

Станьте Ви новим власником та розпочніть втілювати Ваші задуми в життя!

Кроки для того аби саме Ви стали Переможцем (Власником) та розпочали свою діяльність і розвиток бізнесу та ринку які ми разом здійснемо:

 1. Відкриття кабінету на нашому майданчику;
 2. Проходження акредитації як учасника;
 3. Підготовка документації по участі в аукціоні згідно Законів України та Постанов КМУ;
 4. Сплата гарантійного і реєстраційного платежів;
 5. Підготовчий етап по проведенню аукціону;
 6. Підписання протоколу як Переможця;
 7. Підписання договору купівлі/продажу з ФДМУ;
 8. Отримання Дозволів на будівництво і введення в експлуатацію спиртзаводів;
 9. Прийняття майна у власність та розбудова Власного бізнесу та ринку спиртової галузі України для збільшення власних доходів.

ТОВ «Вер-Тас» працює на національному ринку більше ніж 10 років (в т.ч. з самого початку роботи системи PROZORRO.Продажі) Протягом стількох років своєї діяльності ми незмінно продовжуємо дбати про власних клієнтів та партнерів. Купуйте активи для себе і власного бізнесу через нашу платформу і ви отримаєте:

 1. зручні сервіси та послуги персонального менеджера;
 2. цілодобову технічну підтримку;
 3. швидкий банкінг платежів;
 4. власні канали сповіщення про торгові періоди та події.

Звертайтесь до нас і ми Вам допоможемо здійснити купівлю заводу і решти майна що Вас зацікавить відповідно до системи PROZORRO.Продажі!

По всім питанням проведення аукціону можна отримати за адресою:

61001, Харківська обл., місто Харків, вулиця Чигирина Юлія, нежитлові приміщення 1-го поверху № 1-5, 1-6 в літ. «А-7», будинок 13, корпус 1

Телефон: (044) 333-47-05, (095) 551-50-26 , (093) 229-09-01.

e-mail: support@vertas.com.ua