Запрошуємо взяти участь у відкритому аукціоні АТ “Укрзалізниця” через онлайн-сервіс акредитованого електронного майданчика «Вер-Тас» державних торгів ProZorro.Продажі.

Аукціони з користування вагонами власності АТ «Укрзалізниця» проводяться регулярно, і стартова ціна оренди 1 вагон на 1 добу.

АТ “Укрзалізниця” виставила на продаж послуги з оренди вагонів в системі електронних державних торгів.
Рухомий склад – хопер-зерновози, напіввагони, хопер-цементовози.
Обмеження полігону навантаження – без обмеженн
я.

Пропозиції у сисемі акредитованого торгового майданчика ProZorro :

У національного перевізника є ще додаткові напрямки використання електронних аукціонів. Один з них – це управління майном, він включає в себе списання попередньо до майже 700 тис різних об’єктів, в тому числі більше 10 тис застарілих непридатних вагонів та матеріалів для вторинної переробки (металобрухт, масло, шини тощо). Ще один напрямок – прозорий продаж прав на оренду приміщень на залізничних вокзалах.

Отримайте детальну інформацію про умови участі у аукціонах, порядок реєстрації тощо, перейдіть будь-ласка за наступним посиланням <<<>>>

З метою отримання оперативної інформації щодо актуальних аукціонів з купівлі/ продажу запрошуємо приєднатися до нашого Telegram-каналу: 

Безкоштовно проконсультуйтесь з нашим фахівцем зателефонувавши за номером +380 (95) 551-50-26 або надіславши листа-заяву в довільній формі на e-mail:ver-tas_kharkiv@ukr.net