Купуйте товари через наш маркетплейс

Ключові положення:

Заявки на участь в митному аукціоні приймаються з моменту оприлюднення в електронній торговій системі оголошення про проведення електронного аукціону та до 20 години робочого дня, що передує дню проведення електронного аукціону. Кінцевий строк подання заявки на участь в редукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного редукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня його проведення. Заявки, подані після завершення цього строку, оператором не приймаються.

Особи, які мають намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачують реєстраційний та гарантійний внески на рахунок оператора, послугами якого вони користуються для участі в аукціоні.

Учасник електронного аукціону за допомогою інтерфейсу електронного майданчика отримує в особистому кабінеті індивідуальне посилання на веб-сторінку електронного аукціону.

Внески та крок аукціону:

реєстраційний внесок — плата за подання заяви на участь в електронному аукціоні у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для реєстрації особи, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, як учасника електронного аукціону

гарантійний внесок — форма гарантії у вигляді грошового забезпечення у розмірі 5 відсотків стартової ціни лота, що вноситься особою, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, на рахунок оператора електронного майданчика для набуття статусу учасника електронного аукціону шляхом перерахування коштів на рахунок оператора електронного майданчика, з якого така особа має намір взяти участь в електронному аукціоні;
електронна торгова система

крок митного аукціону — мінімальна надбавка в розмірі 1 відсотка стартової ціни лота, на яку учасником у процесі аукціону або на етапі подання закритих цінових пропозицій може здійснюватися підвищення цінової пропозиції.

Чому варто обрати нас:

безкоштовне навчання роботи на нашому маркетплейсі;

пошук лотів на купівлю нашими менеджерами;

підготовка супутньої документації аукціону;

послуги персонального менеджера;

цілодобова технічна підтримка.

Ваш персональний супровід:
 (093) 229-09-01, (093) 306-09-66

e-mail: ver-tas_kharkiv@ukr.net