Купуйте товари через наш маркетплейс

Ключові положення:

До участі в аукціонах допускаються учасники, що подали через оператора заяву про участь в аукціонах та сплатили на його рахунок реєстраційний та гарантійний внески.

Розмір гарантійного внеску становить 5 відсотків стартової ціни лота. Гарантійний внесок вважається сплаченим з моменту зарахування коштів на рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення кінцевого строку прийняття заяв про участь в аукціоні.

За участь в електронному аукціоні справляється реєстраційний внесок учасника у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Внески та крок аукціону:

реєстраційний внесок — плата за подання заяви на участь в електронному аукціоні у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для реєстрації особи, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, як учасника електронного аукціону

гарантійний внесок — форма гарантії у вигляді грошового забезпечення у розмірі 5 відсотків стартової ціни лота, що вноситься особою, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, на рахунок оператора електронного майданчика для набуття статусу учасника електронного аукціону шляхом перерахування коштів на рахунок оператора електронного майданчика, з якого така особа має намір взяти участь в електронному аукціоні;
електронна торгова система

крок митного аукціону — мінімальна надбавка в розмірі 1 відсотка стартової ціни лота, на яку учасником у процесі аукціону або на етапі подання закритих цінових пропозицій може здійснюватися підвищення цінової пропозиції.

Чому варто обрати нас:

безкоштовне навчання роботи на нашому маркетплейсі;

пошук лотів на купівлю нашими менеджерами;

підготовка супутньої документації аукціону;

послуги персонального менеджера;

цілодобова технічна підтримка.

 

Ваш персональний супровід:
телефони: (044) 333-47-05, (095) 551-50-26  
e-mail: support@vertas.com.ua, ver-tas_kharkiv@ukr.net