Зміни до Договору (Оферти) про надання послуг від 06.07.2021

Партнери, вітаємо!

Повідомляємо,  що з 06 липня 2021 року вступають в силу зміни до Договору (оферти) про надання послуг Оператора Замовнику.

Ми розробили корегування розділу «5. ЦІНА ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ», яка міститиме наступні зміни по врегулюванню сплат по участі гарантійних та реєстраційних внесків на рахунок Оператора та завершення аукціонів відповідно до стандартів бухгалтерського обліку України. Зміни:

5.6. Розмір гарантійного та реєстраційного внеску, а також винагороди Оператора визначається  Актами нормативного регулювання.

5.6.1. Гарантійний та реєстраційні внески формуються через кабінет учасника, в яких зазначаються реквізити, сума та призначення платежу, що містить уточнення –  “Без ПДВ”

5.6.2. В разі участі в аукціоні, реєстраційний внесок стягується з Користувача на користь Оператора та/або перераховує на казначейський рахунок, зазначений Організатором в інформаційному повідомленні відповідно до Актів нормативного регулювання.

5.6.3. В разі участі в аукціоні реєстраційний внесок стягується з Користувача на користь Оператора відповідно до стандартів бухгалтерського обліку України.

Ознайомитись з повною версією ви можете в розділі “Регулювання – Публічна оферта” або за посиланням: https://vertas.com.ua/dogovory/

Раді надалі співпрацювати з Вами.

Всім гарного дня!

З повагою,
електронний майданчик
ТОВ “ВЕР-ТАС”
(044) 333-47-05