В ДП «Укрспирт» розпочався аудит Державної аудиторської служби України

З  4 лютого в державному підприємстві лікеро-горілчаної промисловості  «Укрспирт» проводиться аудит Державної аудиторської служби України.

Перевірка триватиме майже 5 місяців і включатиме у себе аналіз фінансової та господарської діяльності підприємства у період з квітня 2017 року до кінця 2020 року. Закінчать аудитори свою роботу 15 червня.  Всіма необхідними засоби, зокрема документами,  представників Держаудитслужби забезпечено.

«Укрспирт» сприяє всім передбаченим законом перевіркам, адже у нас нема жодних причин приховувати інформацію. Зараз триває приватизація підприємства і ми прагнемо, щоб цей процес був максимально відкритим та послужив прикладом чи орієнтовною дорожньою картою для інших державних підприємств, на які чекає приватизація», – прокоментував роботу аудиторів в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Джерело: http://ukrspirt.com/news/novini_pidpriemstva/v_dp__ukrspirt__rozpochavsja_audit_derzhavnoi_auditorskoi_sluzhbi_ukraini_.html?fbclid=IwAR0bnWwIbmW3EbFChoQCLe73BIsx9H_XGh6wB7rTNlMEh3KDNPL2Cv7rHxw

По оновленій інформації – будемо вас тримати в курсі подій.
Слідкуйте за оновленнями.