Внесення змін до Регламенту роботи ЕТС Прозорро.Продажі ЦБД2

Повідомляємо Вам, що 17 березня 2021 року будуть внесені зміни в Регламент  роботи ЕТС Прозорро.Продажі ЦБД2 , а саме буде додано уточнення до двох пунктів – 8.7 та 10.6:

  1. п. 8.7 уточнено, що у випадку , коли в аукціоні з продажу майна (активів)/права з’явився лише один  (1) учасник, а Організатор визначив в умовах аукціону можливість укладання договору куплі-продажу з єдиним претендентом, то Організатор зобов’язаний укласти договір продажу/ предачі в оренду з таким учасником.
  1.  п.10.6 уточнено, що після натискання кнопки Організатором та присвоєння аукціону термінального статутусу  “Аукціон завершено. Договір підписано”,  такий аукціон у будь-якому випадку вважається завершеним, незалежно від проведення розрахунків за договором, та підлягає розрахункам відповідно до Регламенту.

УВАГА! Зазначені зміни набирають чинності  з 17 березня 2021, тоді ж буде опубліковано новий Регламент на офіційному сайті Прозорро.Продажі.

Деталі оновленого документу за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1iQ4lTWf3XLeNQZXZMj2fKqh6ADs9bHhqKCIB-HmdfyE/edit