Prozorro.Продажі стали кращими у світі в сфері відкритого урядування та здобули нагороду Open Government Partnership Awards–2021

Prozorro.Продажі стали кращими у світі в сфері відкритого урядування та здобули нагороду Open Government Partnership Awards–2021
15 грудня, під час Глобального саміту «Партнерство «Відкритий уряд», який зараз проходить у Республіці Корея.
Прозорро.Продажі перемогли в категорії Impact Award як проєкт, що змінює країну та підвищує якість життя в суспільстві. 

Про це оголосили півгодини тому в Сеулі під час Глобального саміту «Партнерство «Відкритий уряд», присвячена 10-річчю роботи Партнерства.
Систему е-аукціонів визнали кращою серед інших проєктів, адже завдяки їй відбувається відкритий та прозорий продаж та оренда публічних активів.
З нами змагалися проєкти з 17 інших країн, однак нам все ж вдалося вибороти цю перемогу.
Кожна з країн–учасниць могла номінувати на нагороду одне виконане у межах Ініціативи зобов’язання, яке принесло вагомі позитивні зміни у життя суспільства та держави.

За 5 років завдяки роботі Прозорро.Продажі – держава, органи місцевого самоврядування та бізнес отримали понад 58 млрд грн доходів до бюджетів різних рівнів. А відкритий API системи, сучасний портал аукціонів, детальний модуль аналітики та доступ кожного до інформації про розпорядження публічним майном підвищують прозорість та довіру на ринках, а також посилюють контроль з боку громадськості.