Старт на ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ реалізації бурштину, дорогоцінного каміння і т.д.

Процедура продажу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення (в т.ч. бурштину) та напівдорогоцінного каміння, зокрема виробів з них, з Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України.

Ваш персональний супровід:
(093) 229-09-01

Нормативно правові акти, які регулюють проведення аукціонів:
Постанова КМУ від 7 травня 1998 р. № 653
Постанова КМУ від 27 вересня 2022 р. № 1069

Зто може купувати:
– фізична особа – підприємець;
– юридична особа.

Перелік аукціонів та подача заявок

– – –

Етапи оформлення угоди:

1. Реєстрація користувача
Перейти “ЗАРЕСТРУВАТИСЬ ДЛЯ УЧАСТІ В АУКЦІОНАХ” Заповнити реєстраційну форму користувача, завантажити документи, отримати допуск
2. Підготовка документації по участі в аукціоні3. Сплата гарантійного внеску (10% від початкової суми).
Реєстраційний внесок – вісутній

4. Підготовчий етап по проведенню аукціонуУчасть в аукціоні
Дочекайтеся початку аукціону та протягом відведеного часу робіть Ваші пропозиції і ставки з урахуванням виду торгів
5. Визначення переможцяПідписання протоколу як Переможця.
Переможець обирається автоматично, яким визнається учасник, що під час аукціону надав найкращу цінову пропозицію. Протокол аукціону підписується протягом чотирьох робочих днів після завершення аукціону переможцем, Держсховищем та оператором, через якого переможець аукціону набув право на участь в аукціоні, та оприлюднюється в електронній торговій системі з продажу бурштину.
Протокол може бути підписаний відповідно до законодавства про електронний документообіг з накладенням на нього кваліфікованого електронного підпису згідно з вимогами Закону України “Про електронні довірчі послуги”.
6. Укладання договору
Договір укладається між Держсховищем та переможцем не пізніше ніж через п’ять робочих днів з дня, що настає за днем підписання протоколу аукціону, та опубліковується Держсховищем у системі.
Розрахунки по договору:
Переможець протягом п’яти робочих днів з дня укладення договору купівлі-продажу бурштину сплачує на рахунок Держсховища кошти в розмірі, що становить різницю між ціною реалізації лота та гарантійним внеском.
Після сплати на рахунок Держсховища коштів у розмірі, що становить різницю між ціною реалізації лота та гарантійним внеском, Держсховище через особистий кабінет підтверджує факт здійснення переможцем оплати за таким договором та завершує торги.

Розмір грошової винагороди оператора за придбаний лот:

Винагорода оператору – сума коштів у розмірі 4 відсотки ціни продажу лота, що підлягає сплаті оператору електронного майданчика, яка сплачується переможцем аукціону додатково до суми коштів, запропонованої ним за кожний придбаний лот.

Контроль, супровід та “персональна опіка” по всім етапам формування документації участі, підготовки та оформлення пакету документів по передачі прав Переможцям.

Більше інформації – https://vertas.com.ua/sale-of-amber-precious-stones/


Ваш персональний супровід: (093) 229-09-01