ТОВ “ВЕР-ТАС”- ТОП-10 майданчиків Прозорро.Продажі: хто найактивніше працював із ринком малої приватизації за 5 років реформи

Джерело: https://prozorro.sale

За пʼять років впровадження реформи малої приватизації на е-аукціонах за право придбати державне або комунальне майно позмагалися вже понад 9 тисяч учасників — це малий, середній та великий бізнеси. З 2018 року торги оголосили 690 організаторів, серед яких ФДМУ та його регіональні відділення, органи місцевого самоврядування. Оголошення торгів в системі Прозорро.Продажі, так само як і участь в них, здійснюється виключно через авторизовані майданчики.

За рівнем залучених коштів, що надійшли протягом 5 років до бюджетів різних рівнів, першість у рейтингу посідає майданчик ТОВ “НЕБ” — 4.16 млрд грн. Загалом ось як виглядає перша десятка майданчиків за принесеним доходом від успішних торгів:
ТОВ “НЕБ” — 4.16 млрд грн.
ТОВ “УУБ” — 2 млрд грн.
ТОВ “Закупки.Пром.юа” — 1.1 млрд грн.
ТОВ “Смарттендер” — 753.9 млн грн.
ТОВ “Е-Тендер” — 753.5 млн грн.
ТОВ “Ю.БІЗ”  — 627.6 млн грн.
ТОВ “Держзакупівлі.Онлайн” — 546.3 млн грн.
ТОВ “ВЕР-ТАС” — 533.4 млн. грн.
ТОВ “Торгово-сировинна біржа “Галконтракт” — 474.3 млн грн.
ТОВ “Полонекс” — 316 млн грн.

Запрошуємо до інвестування/викупу об’єктів.

➡ Перелік об’єктів та подача заявок:  http://surl.li/flsln

Контроль, супровід та “персональна опіка” по всім етапам формування документації участі, підготовки та оформлення пакету документів по передачі прав по майну Переможцям.

Переходьте за посиланням для отримання детальної інформації та якісний супровід проведення аукціону до самого підписання договору купівлі/продажу. Деталі за телефоном:  (093) 229-09-01