Інформація до уваги учасників по викупу спеціальних дозволів на користування надрами. КМУ внесено зміни по розміру гарантійного внеску до Постанови проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами.

Посилання на оприлюднений документ https://ips.ligazakon.net/document/view/kp230247?an=1

Зміни стосуються порядку встановлення гарантійних внесків для участі в перших та повторних аукціонах. Так, з метою недопущення зриву електронних торгів та задля забезпечення потреб національної економіки стратегічно важливою сировиною, було  збільшено суми гарантійного внеску для всіх учасників, які будуть перераховуватись у державний бюджет у разі відмови як першого, так і другого переможця аукціону.

Пункт 16 Постанови КМУ 998. Розмір гарантійного внеску становить 20 відсотків початкової ціни лота, але не менше:
– 10000000 (десяти мільйонів) гривень для корисних копалин, які мають стратегічне значення для сталого розвитку економіки та обороноздатності держави,
– 20000000 (двадцяти мільйонів) гривень для вуглеводнів,
– 2000000 (двох мільйонів) гривень для родовищ та/або ділянок надр, що містять пісок, та
– 1000000 (одного мільйона) гривень для інших корисних копалин (крім лота з продажу спеціального дозволу на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку, видобування підземних вод (у тому числі мінеральних) для всіх потреб).
Для кожного повторного аукціону суми, визначені в абзаці четвертому цього пункту, збільшуються в два рази для повторного аукціону, в п’ять разів для другого повторного аукціону, в 15 разів для кожного подальшого повторного аукціону.

Деталі за телефоном: (093) 229-09-01