Оновлення сайту Прозорро.Продажі

Від сьогодні нова версія порталу Прозорро.Продажі доступна всім користувачам.

Оновлений інтерфейс спростить користування сайтом і пришвидшить пошук аукціонів.Знайомтеся за посиланням https://prozorro.sale/

Якщо у вас виникнуть побажання чи пропозиції щодо вдосконалення порталу, залишайте їх на сторінці зворотнього зв’язку https://feedback.prozorro.sale/prozorro-sale –

Усі повідомлення будуть загальнодоступними, а інші користувачі зможуть голосувати за підтримку вашої пропозиції та коментувати її. Взяті у роботу завдання будуть відображатися у відповідній колонці роадмапу.

Залюбки надамо консультації та допоможемо прийняти участь в аукціонах що Вас зацікавлять. В системі Prozorro,Продажі велика кількість об’єктів цікавих по всій Україні для розвитку саме вашого бізнесу, чи тих об’єктів, що будуть цікавими саме за вашими цільовими потребами.

➡Деталі по різним напрямкам: https://trades.vertas.com.ua/procedures/index

Контроль, супровід та “персональна опіка” по всім етапам формування документації участі, підготовки та оформлення пакету документів по передачі прав по майну Переможцям. Запрошуємо до співпраці та обговорення участі в аукціонах, що Вас зацікавлять як продажу, так і оренди майна.

Переходьте за посиланням для отримання детальної інформації та якісний супровід проведення аукціону до самого підписання договору купівлі/продажу або оренди.

Деталі за телефоном:  (093) 229-09-01