Україна отримала премію ООН за найкращий публічний сервіс — державну систему онлайн-аукціонів Прозорро.Продажі

22 червня 2022 року Організація Обʼєднаних Націй (ООН) відзначила Україну найпрестижнішою премію у сфері публічної служби — UN Public Service Awards. 

Це щорічна нагорода, яка з 2003 року відзначає передовий досвід у сфері державного управління та надання публічних сервісів. Цьогоріч 22 червня також відзначається День державної служби ООН, під час якого й оголосили переможців премії. 

Україна вперше здобула таку нагороду. У конкурсі на отримання цієї нагороди Україну представляло державне підприємство «Прозорро.Продажі», яке адмініструє державну електронну торгову систему, в якій проходять онлайн-аукціони з продажу та здачі в оренду активів. 

UN Public Service Awards отримують кращі інституції та державні установи, що впроваджують найдієвіші підходи у сфері управління, чим забезпечують підвищення ефективності роботи уряду. 

Державна електронна торгова система Прозорро.Продажі визнана кращою серед 350 проектів з 58 країн світу. 

“Нагорода UN Public Service Awards сьогодні — ще один доказ того, що Україна вміє боротися і перемагати. А ще доводить світові, що здатна як держава впроваджувати ефективні сервіси для громадян і бути найкращою у цьому з-поміж інших країн. Так, державні онлайн-аукціони у системі Прозорро.Продажі за шість років допомогли відкрити громадянам та бізнесу доступ до сотень і тисяч державних та комунальних активів й дали можливість публічно за них змагатися. Прозорість та відкритість онлайн-аукціонів роблять їх ефективним інструментом для держави та громад реалізовувати своє майно та наповнювати бюджети, а бізнесу — отримувати ресурси для розвитку, навіть під час війни. Ця нагорода —  наш внесок як держкомпанії у те, аби про Україну чули якомога гучніше у світі”, — наголосив Олексій Соболев, директор ДП «Прозорро.Продажі». 

Нагадаємо, за 6 років завдяки діяльності Прозорро.Продажі держава, органи місцевого самоврядування та бізнес отримали понад 62 млрд гривень до бюджетів різних рівнів. Від початку війни благодійні аукціони Прозорро.Продажі допомогли зібрати на допомогу армії та гуманітарні потреби понад 5.6 млн гривень. 

Державна електронна торгова система «Прозорро.Продажі» гарантує безпечність електронних аукціонів, неможливість втручання в їхній перебіг та рівний доступ кожного учасника до участі у торгах.

Повний перелік об’єктів доступні на сайті https://trades.vertas.com.ua/procedures/index

По всім питанням проведення аукціонів можна отримати відповіді у спеціаліста майданчика за телефона: (093) 22-90-901