Прозорро.Продажі вдосконалили процедуру продажу майна у справах про банкрутство

Джерело: https://prozorro.sale/news/prozorroprodazhi-vdoskonalili-proceduru-prodazhu-majna-u-spravah-pro-bankrutstvo

З 2022 року продаж майна у справах про банкрутство відбуватиметься на аукціонах Прозорро.Продажі за оновленою процедурою. 

В рамках оновлення процедури команда ІT-фахівців «Прозорро.Продажі» розробила декілька моделей даних, які дозволяють більш повно описати об’єкт продажу. Раніше для цього було передбачене лише одне поле, яке не дозволяло додати широкий опис активу. 

Крім того, Прозорро.Продажі розробили вдосконалений функціонал для відображення продажу майна кредитору в електронній торговій системі (ЕТС), якого не було у попередній версії системи. Це дозволить відображати в ЕТС всі процеси, що стосуються реалізації майна, що своєю чергою забезпечить ще більше прозорості для усіх стекхолдерів. Щобільше, арбітражні керуючі матимуть повний набір інструментів для реалізації майна, а самі процедури стануть технічно та якісно досконаліші. 

“В оновленій процедурі ми врахували попередній досвід проведення торгів, покращили моделі даних та аналітику. Наступний наш крок у розвитку системи — розробка чіткої послідовності процедур, яка допоможе ефективніше продавати комплекси об’єктів: спершу англійський аукціон, потім — англійський аукціон зі зниженням стартової ціни, а далі — голландський аукціон”, — зазначив СТО “Прозорро.Продажі” Григорій Легенченко. 

Для організаторів та учасників аукціонів загальні принципи та правила роботи з ЕТС не змінюються. Зараз відбувається підключення майданчиків до роботи з оновленими процедурами та тестування держпідприємством маркетплейсів. Після успішного тестування ДП анонсує дату переходу на роботу з вдосконаленими процедурами для організаторів та учасників та проведе навчання для роботи з оновленою системою.

Нагадаємо, запровадження Кодексу з процедур банкрутства дозволило суттєво змінити підхід до продажу майна боржників. За новою постановою затвердженою Кабінетом Міністрів України 2 жовтня 2019 (№865) було визначено, що всі аукціони проходитимуть онлайн, а адміністратором електронної торгової системи, в якій відбуваються торги, — ДП “Прозорро.Продажі”.

Деталі участі: https://vertas.com.ua/bankruptcy/

Ваш персональний супровід:
(093) 229-09-01, (093) 306-09-66