Прозорро.Продажі проводитимуть планові інфраструктурні роботи в ЕТС: графік на III квартал 2023 року

Джерело: https://prozorro.sale/news/2023/07/11/prozorroprodazhi-provoditimut-planovi-infrastruktu/

АТ “Прозорро.Продажі” як адміністратор державної електронної торгової системи у III кварталі 2023 року проводитиме планові інфраструктурні роботи з підвищення версії кластера Kubernetes.

Дати проведення робіт є орієнтовними та можуть змінюватися на розсуд адміністратора: 

  • 22 липня 2023 року 
  • 29 липня 2023 року 
  • 5 серпня 2023 року 
  • 12 серпня 2023 року 
  • 19 серпня 2023 року 
  • 26 серпня 2023 року 

У цей період у всіх користувачів не буде доступу до АPI та модуля аукціону, в тому числі до ставок, пропозицій та публікацій. Відповідно завантаження сторінки аукціонів та дії щодо електронних майданчиків та цінових пропозицій будуть неможливі. 

Прозорро.Продажі як адміністратор державної електронної торгової системи просить авторизовані майданчики повідомити своїх клієнтів про обмежений доступ до АРІ та модуля аукціонів до повного завершення робіт. А також розмістити на своїх сайтах інформацію про проведення планових інфраструктурних робіт в ЕТС «Прозорро.Продажі» не пізніше 19 липня 2023 року. 

Аукціони у системі відбуватимуться за розкладом. Зазначені роботи є необхідними для подальшого стабільного та безпечного функціонування центральної бази даних (ЦБД).

АТ «Прозорро.Продажі» здійснює поступову модернізацію програмного коду процедур ЕТС для підвищення надійності роботи системи, її стабільності, оптимізації навантаження та відповідності сучасним вимогам до безпеки.