Зміни до Регламенту ЕТС ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” від 19.04.2022р.

Повідомляємо Вам, що 19 квітня 2022 року набрав чинності оновлений Регламент ЦБД2 з уточненнями щодо пунктів:

1.1. Пункт 15.1. Регламенту викласти в такій редакції: 

“15.1. У період дії воєнного стану організатори, визначені цим Регламентом, мають право проводити електронні аукціони з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права в окремому порядку, визначеному цим розділом Регламенту (далі – електронні аукціони у період дії воєнного стану), або інші види електронних аукціонів згідно з цим Регламентом. 

Для участі в електронних аукціонах у період дії воєнного стану, користувач через свій особистий кабінет здійснює подання заяви про участь шляхом заповнення екранної форми і завантаження електронних копій документів. Перелік документів, необхідних для участі у такому електронному аукціоні, визначається організатором аукціону в оголошенні про його проведення.” 

1.2. Пункт 15.3. Регламенту доповнити абзацом наступного змісту:

“Формування протоколу електронного аукціону у період дії воєнного стану здійснюється за формами, які наведені у додатках 6 та 7 до Регламенту ЕТС.” 

1.3. Пункт 15.5. Регламенту викласти в такій редакції: 

“15.5. Гарантійний внесок для участі в електронному аукціоні у період дії воєнного стану визначається організатором та не може становити менше ніж 1 (один) відсоток від стартової ціни лота. 

Плата за участь (винагорода оператора) становить 1 (один) відсоток: ціни продажу лоту; 

річної орендної плати (у випадку проведення відповідного електронного аукціону з оренди, якщо строк дії договору складає більше 12 місяців) 

фактичної ціни договору, встановленої за результатами аукціону, за повний строк дії такого договору (у випадку проведення відповідного електронного аукціону з оренди, якщо строк дії договору складає менше 12 місяців). 

При проведенні електронного аукціону у період дії воєнного стану реєстраційний внесок, передбачений вимогами цього Регламенту, не сплачується.” 

1.4. Доповнити Регламент Додатком 6 наступного змісту: “ Додаток 6 до Регламенту ЕТС

Відповідний Наказ було розміщено на офіційному сайті ДП “Прозорро.Продажі” 15.04.2022р. – посилання

Переглянути діючий Регламент ЕТС – перехід: https://docs.google.com/document/d/1iQ4lTWf3XLeNQZXZMj2fKqh6ADs9bHhqKCIB-HmdfyE/edit

По всім питанням проведення аукціону можна отримати відповіді у спеціаліста майданчика за телефона: (093) 306-09-66

>>>ЗНАЙТИ АУКЦІОН<<<